درباره Simple Different

درباره Simple Different

منو

اما SimDif در واقع چیست؟

نماد برنامه SimDif
نماد برنامه SimDif

یک برنامه منحصر به فرد برای ایجاد وب سایت

SimDif یکی از معدود سازندگان وب سایت است که کاملاً کاربردی است همان ویژگی ها ، در تلفن ، رایانه و رایانه لوحی. این به شما اجازه می دهد تا به راحتی از یک دستگاه به دستگاه دیگر بروید و سایت خود را ویرایش و منتشر کنید.

SimDif 2 یک برنامه برای ایجاد وب سایت های کامل ، همه از یک تلفن بدون هیچ گونه دانش فنی است.

با افزودن صفحات و بلاک ها و سپس افزودن محتوا ، یک سایت بسازید. بلوک ها صفحات را ایجاد می کنند ، صفحات سایت می سازند.

برای کیست؟

SimDif برای همه کسانی است که می خواهند وب سایت ایجاد کنند ، بدون هیچ زحمتی. اکثر کاربران امروزه صاحبان مشاغل کوچک ، معلمان ، دانش آموزان ، جوامع و باشگاه ها ، کارآفرینان و افرادی هستند که خدمات می فروشند.

چرا ایجاد شد؟

Simple Different SimDif 2 را توسعه داد تا نیازهای ایجاد وب سایت افراد در سراسر جهان را برآورده کند ، به کاربران کمک کند حضور خود را در وب ایجاد کرده و بستری برای مدیریت سایت خود داشته باشند.

این سرویس در حال حاضر به 13 زبان موجود است و برای ترجمه طراحی شده است. به لطف BabelDif (یک ابزار ترجمه در کنار SimDif 2) ، برنامه و راهنماهای آن توسط کاربران خود به زبانهای مختلف ترجمه می شود. هدف این است که تا آنجا که ممکن است از زبانها و فرهنگهای مختلف ، به ویژه از زبانهایی که در اینترنت کمتر دیده می شوند ، پشتیبانی کنیم .

قیمت آن چند است؟

یک نسخه رایگان وجود دارد و برای اولین بار در جهان ، قیمت مناسب و شاخص PPP برای نسخه های هوشمند و حرفه ای وجود دارد. این شاخص FairDif نامیده می شود و امکان محاسبه قیمت مناسب برای هر کشور را دارد.

میزبانی و راهنماها برای همه انواع سایت رایگان است.

برای بررسی ویژگی ها و قیمت هر نسخه در جایی که هستید ، می توانید به اینجا بروید .

بیانیه مطبوعاتی

SimDif 2 اکنون منتشر شده است

مأموریت SimDif این بوده است که به مردم کمک کند چگونه یک وب سایت کاربردی برای خود بسازند. در سال 2012 ، این برنامه اولین برنامه سازنده وب سایت در iOS و Android شد و از آن به بعد به صورت دهان به دهان رشد کرده است.

SimDif 2 در حال حاضر برای پوشش و مطبوعات تلاش می کند تا مخاطبان بیشتری را در سراسر جهان جذب کند و به افراد بیشتری در ایجاد وب سایت های خوب کمک کند.

SimDif یک پروژه تأثیر اجتماعی است که با هدف توانمندسازی هرچه بیشتر افراد انجام شده است. BabelDif به منظور امکان ترجمه برنامه به طیف گسترده ای از زبان ها ایجاد شد و FairDif برای ارائه قیمت نمایه شده PPP عادلانه برای نسخه های هوشمند و حرفه ای ایجاد شد. نسخه رایگان نیز وجود دارد.

تنظیم قیمت SimDif در سراسر جهان

برای ایجاد یک قیمت منصفانه برای همه ، نیاز به محاسبه قیمت متفاوتی برای هرکس است

SimDif یک شاخص اختصاصی به نام FairDif برای محاسبه قیمت نسخه های پولی خود ایجاد کرد. به لطف FairDif ، قیمت SimDif متناسب با هزینه زندگی در هر کشور است. به نظر می رسد SimDif اولین سرویس در اینترنت است که به طرز چشمگیری این نوع قیمت گذاری تطبیقی را اعمال کرده است. SimDif همچنین شامل یک نسخه رایگان است که برای همه در دسترس است.

FairDif - برابری قدرت خرید کاربردی است
FairDif - برابری قدرت خرید کاربردی است