درباره SimDif

درباره SimDif

Menu

ساده متفاوت

شرکت

Simple Different Co. LTD در سال 2009 تاسیس شد. این یک شرکت با بودجه خود است که در چیانگ مای ، تایلند مستقر است و دارای استعدادهای کوچک و متنوعی از سراسر جهان است.

آنها یک تیم 10 نفره بین 23 تا 52 ساله هستند که 4 زبان را شامل می شوند - انگلیسی ، تایلندی ، فرانسوی ، اسپانیایی و گویش محلی تایلندی شمالی.

همه آنها در ساختن یک برنامه اصلی و مفید اعتقاد یکسانی دارند و هنگام تعریف خدمات خود و کمک به کاربران ، از اخلاق یکسانی برخوردارند.

3 سال پیش آنها شروع به بازنویسی اولین نسخه SimDif کردند و آن را "V2" نامیدند. این یک پلت فرم فنی مبتکرانه است که می تواند SimDif 2 و پروژه های مشابه دیگر را پشتیبانی کند.

تیم ساده متفاوت روز به روز
تیم ساده متفاوت روز به روز

خانواده

بنیانگذاران فرانسوی و سوئیسی هستند. دوستان ، خانواده و برخی از توسعه دهندگان هنوز سهامدار این شرکت هستند.

همچنین چندین مشاور و مترجم کلیدی به طور منظم با تیم Simple Different همکاری می کنند.

در دهه گذشته ، برخی از توسعه دهندگان عالی بخشی از این ماجراجویی بوده اند. آن اعضای تیم به همراه سهامداران ، مشاوران ، مشاوران ، مترجمان و مهمتر از همه کاربران ، مسئول کیفیت و ارزشهایی هستند که SimDif نشان می دهد. در این مدت آنها تجربه زیادی در ایجاد و مدیریت یک برنامه سازنده وب سایت کسب کرده اند.

تیم اصلی Simple Different چه کسانی هستند؟

تیم اصلی ساده متفاوت

اخلاق متفاوت ساده

رویکرد "کاربر اول"

بخشی از اخلاق ساده بودن متفاوت ، شرکتی که پشت SimDif قرار دارد ، راهنمایی کاربران خود در هنگام ایجاد وب سایت است. SimDif برای تشویق کاربران به ایجاد و سازماندهی محتوایی که خوانندگان آنها مایل به دیدن آن هستند طراحی شده است: همچنین بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت برای Google است.

SimDif به عنوان محصولی تصور نمی شود که مردم قبل از اینکه فرصتی برای درک آن داشته باشند ، آن را خریداری کنند.