درباره Simple Different

درباره Simple Different

منو

ساده متفاوت

شرکت

Simple Different Co. LTD در سال 2009 تاسیس شد. این یک شرکت با بودجه خود است که در چیانگ مای ، تایلند مستقر است و دارای استعدادهای کوچک و متنوعی از سراسر جهان است.

آنها یک تیم 10 نفره بین 23 تا 52 ساله هستند که 4 زبان را شامل می شوند - انگلیسی ، تایلندی ، فرانسوی ، اسپانیایی و گویش محلی تایلندی شمالی.

همه آنها در ساختن یک برنامه اصلی و مفید اعتقاد یکسانی دارند و هنگام تعریف خدمات خود و کمک به کاربران ، از اخلاق یکسانی برخوردارند.

3 سال پیش آنها شروع به بازنویسی اولین نسخه SimDif کردند و آن را "V2" نامیدند. این یک پلت فرم فنی مبتکرانه است که می تواند SimDif 2 و پروژه های مشابه دیگر را پشتیبانی کند.

تیم ساده متفاوت روز به روز
تیم ساده متفاوت روز به روز

خانواده

بنیانگذاران فرانسوی و سوئیسی هستند. دوستان ، خانواده و برخی از توسعه دهندگان هنوز سهامدار این شرکت هستند.

همچنین چندین مشاور و مترجم کلیدی به طور منظم با تیم Simple Different همکاری می کنند.

در دهه گذشته ، برخی از توسعه دهندگان عالی بخشی از این ماجراجویی بوده اند. آن اعضای تیم به همراه سهامداران ، مشاوران ، مشاوران ، مترجمان و مهمتر از همه کاربران ، مسئول کیفیت و ارزشهایی هستند که SimDif نشان می دهد.

در این مدت آنها تجربه زیادی در ایجاد و مدیریت یک برنامه سازنده وب سایت کسب کرده اند.

تیم اصلی Simple Different چه کسانی هستند؟

اخلاق متفاوت ساده

رویکرد "کاربر اول"

بخشی از اخلاق ساده بودن متفاوت ، شرکتی که پشت SimDif قرار دارد ، راهنمایی کاربران خود در هنگام ایجاد وب سایت است. SimDif برای تشویق کاربران به ایجاد و سازماندهی محتوایی که خوانندگان آنها مایل به دیدن آن هستند طراحی شده است: همچنین بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت برای Google است.

SimDif به عنوان محصولی تصور نمی شود که مردم قبل از اینکه فرصتی برای درک آن داشته باشند ، آن را خریداری کنند.