درباره Simple Different

درباره Simple Different

منو

بیانیه مطبوعاتی

SimDif 2 اکنون منتشر شده است

مأموریت SimDif این بوده است که به مردم کمک کند چگونه یک وب سایت کاربردی برای خود بسازند. در سال 2012 ، این برنامه اولین برنامه سازنده وب سایت در iOS و Android شد و از آن به بعد به صورت دهان به دهان رشد کرده است.

SimDif 2 در حال حاضر برای پوشش و مطبوعات تلاش می کند تا مخاطبان بیشتری را در سراسر جهان جذب کند و به افراد بیشتری در ایجاد وب سایت های خوب کمک کند.

SimDif یک پروژه تأثیر اجتماعی است که با هدف توانمندسازی هرچه بیشتر افراد انجام شده است. BabelDif به منظور امکان ترجمه برنامه به طیف گسترده ای از زبان ها ایجاد شد و FairDif برای ارائه قیمت نمایه شده PPP عادلانه برای نسخه های هوشمند و حرفه ای ایجاد شد. نسخه رایگان نیز وجود دارد.

SimDif از ابتدا با مسائل متفاوت برخورد کرده است

با جاه طلبی آشکار برای آموزش و راهنمایی کاربران برای درک آنچه واقعاً یک وب سایت خوب می سازد. این یک برنامه کاربر پسند حتی برای افرادی است که خود را بی سواد کامپیوتر می دانند.

SimDif تمرکز خود را برای تأکید بر آنچه واقعاً مهم است - ساختار ، سازمان و محتوا - تغییر می دهد و به مردم نشان می دهد که برای یک وب سایت واضح و منظم بسیار مهم است. SimDif یک سرویس اخلاقی است ، نه محصولی که برای فروش ایده نادرست یک وب سایت طراحی شده است.

انرژی و منابع زیادی برای ساده سازی و جنبه های آموزشی برنامه و خدمات آن سرمایه گذاری شده است

" پس از مشاهده آنچه SimDif می تواند برای کاربران خود انجام دهد ، مشخص شد که دسترسی به آن برای همه کار خوبی است. دقیقاً به همین دلیل است که 3 سال پیش ما شروع به بازاندیشی و بازنویسی تمام پلت فرم از ابتدا کردیم " - یوریک وینس ، مدیر عامل شرکت Simple Different.

اما SimDif در واقع چیست؟

نماد برنامه SimDif
نماد برنامه SimDif

یک برنامه منحصر به فرد برای ایجاد وب سایت

SimDif یکی از معدود سازندگان وب سایت است که کاملاً کاربردی است همان ویژگی ها ، در تلفن ، رایانه و رایانه لوحی. این به شما اجازه می دهد تا به راحتی از یک دستگاه به دستگاه دیگر بروید و سایت خود را ویرایش و منتشر کنید.

SimDif 2 یک برنامه برای ایجاد وب سایت های کامل ، همه از یک تلفن بدون هیچ گونه دانش فنی است.

با افزودن صفحات و بلاک ها و سپس افزودن محتوا ، یک سایت بسازید. بلوک ها صفحات را ایجاد می کنند ، صفحات سایت می سازند.

برای کیست؟

SimDif برای همه کسانی است که می خواهند وب سایت ایجاد کنند ، بدون هیچ زحمتی. اکثر کاربران امروزه صاحبان مشاغل کوچک ، معلمان ، دانش آموزان ، جوامع و باشگاه ها ، کارآفرینان و افرادی هستند که خدمات می فروشند.

چرا ایجاد شد؟

Simple Different SimDif 2 را توسعه داد تا نیازهای ایجاد وب سایت افراد در سراسر جهان را برآورده کند ، به کاربران کمک کند حضور خود را در وب ایجاد کرده و بستری برای مدیریت سایت خود داشته باشند.

این سرویس در حال حاضر به 13 زبان موجود است و برای ترجمه طراحی شده است. به لطف BabelDif (یک ابزار ترجمه در کنار SimDif 2) ، برنامه و راهنماهای آن توسط کاربران خود به زبانهای مختلف ترجمه می شود. هدف این است که تا آنجا که ممکن است از زبانها و فرهنگهای مختلف ، به ویژه از زبانهایی که در اینترنت کمتر دیده می شوند ، پشتیبانی کنیم .

قیمت آن چند است؟

یک نسخه رایگان وجود دارد و برای اولین بار در جهان ، قیمت مناسب و شاخص PPP برای نسخه های هوشمند و حرفه ای وجود دارد. این شاخص FairDif نامیده می شود و امکان محاسبه قیمت مناسب برای هر کشور را دارد.

میزبانی و راهنماها برای همه انواع سایت رایگان است.

برای بررسی ویژگی ها و قیمت هر نسخه در جایی که هستید ، می توانید به اینجا بروید .

بومی سازی: برای حمایت و ترویج زبانها و فرهنگها

اکنون اکثر مردم جهان می توانند از طریق تلفن به اینترنت دسترسی داشته باشند

بسیاری از مردم مجبور به استفاده از زبان انگلیسی یا دیگر زبان های پرکاربرد هستند ، به ویژه آنهایی که از کشورهای در حال توسعه اینترنت هستند ، زیرا ابزارهای آنلاین کمی یا صفر در زبان مادری آنها وجود دارد. به همین دلیل است که باید با آن کاربران تماس بگیرید و این معادله زبانی را حل کنید.

یکی از ارزشهای اصلی Simple Different احترام گذاشتن و ترویج تنوع غنی زبانها و فرهنگهای جهان است ، قبل از فکر کردن در مورد تبدیل مالی

SimDif 2 برای ترویج زبانها و فرهنگهای کم نماینده طراحی شده است
SimDif 2 برای ترویج زبانها و فرهنگهای کم نماینده طراحی شده است

یک سرمایه گذاری واقعی در زمینه تأثیر اجتماعی

آینده در دستان فرد قرار می گیرد

تلفن هوشمند اینترنت را متحول کرده است. تعداد کاربران متصل در 3 سال گذشته دو برابر شده است. 2 میلیارد کاربر جدید اینترنت در سراسر جهان وب را کشف کرده اند و بسیاری از مردم نیز در سالهای آینده همین کار را خواهند کرد.

یک برنامه سازنده وب سایت رایگان ، که از هر دستگاه تلفن همراه کار می کند ، در اکثر زبانها ، یک ابزار مهم توانمندسازی است.

SimDif 2 - یک تأثیر ملموس ، در 5 زمینه مهم:

تنظیم قیمت SimDif در سراسر جهان

برای ایجاد یک قیمت منصفانه برای همه ، نیاز به محاسبه قیمت متفاوتی برای هرکس است

SimDif یک شاخص اختصاصی به نام FairDif برای محاسبه قیمت نسخه های پولی خود ایجاد کرد. به لطف FairDif ، قیمت SimDif متناسب با هزینه زندگی در هر کشور است. به نظر می رسد SimDif اولین سرویس در اینترنت است که به طرز چشمگیری این نوع قیمت گذاری تطبیقی را اعمال کرده است. SimDif همچنین شامل یک نسخه رایگان است که برای همه در دسترس است.

FairDif - برابری قدرت خرید کاربردی است
FairDif - برابری قدرت خرید کاربردی است

اخلاق متفاوت ساده

رویکرد "کاربر اول"

بخشی از اخلاق ساده بودن متفاوت ، شرکتی که پشت SimDif قرار دارد ، راهنمایی کاربران خود در هنگام ایجاد وب سایت است. SimDif برای تشویق کاربران به ایجاد و سازماندهی محتوایی که خوانندگان آنها مایل به دیدن آن هستند طراحی شده است: همچنین بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت برای Google است.

SimDif به عنوان محصولی تصور نمی شود که مردم قبل از اینکه فرصتی برای درک آن داشته باشند ، آن را خریداری کنند.

مردم در مورد SimDif چه می گویند؟

نظرات حرفه ای:

2021- https://www.apkmonk.com/posts/simdif-website-builder-app-review/

" با در نظر گرفتن تمام ویژگی هایی که در نسخه رایگان ارائه می دهد ، این برنامه 9 از 10 را دریافت می کند . بهترین قسمت این برنامه این است که می توانید وب سایت های خود را از چندین دستگاه بسازید/اصلاح کنید بدون اینکه لازم باشد هر بار که می خواهید از ابتدا شروع کنید به دستگاه جدیدی بروید. ما به شدت توصیه می کنیم اگر به دنبال ایجاد وب سایت هستید این برنامه را امتحان کنید. "


2019- https://www.androidappsreview.com/website-builder-for-android-app-review/ 

"به طور کلی ، وب سایت ساز برای Android یک برنامه بسیار خوب طراحی شده است که در زمینه های کلیدی که بیشتر اهمیت دارند ارائه می دهد: سهولت استفاده ، انعطاف پذیری ، قابلیت و قابلیت توسعه"


2017- https://appslisto.com/website-builder-review/

"این برنامه با توصیف طرفداران با استقبال مثبت کاربران اندرویدی روبرو شده است. سهولت استفاده و سادگی برنامه باعث بارگیری و استفاده بیشتر از آن شده است. این واقعیت که شما مجبور نیستید شخص دیگری را برای ایجاد وب سایت برای خود استخدام کنید کسب و کار رویای اکثر صاحبان مشاغل است و سازنده وب سایت SimDif این رویا را محقق کرده است "


2015- https://web-builder-app.com/

"SimDif بدیهی است که در مورد نحوه عملکرد وب سایت هایی که کاربران آنها ایجاد می کنند ، هم برای بازدیدکنندگان وب سایت و هم برای نتایج موتورهای جستجو بسیار دقیق فکر کرده است. به طور کلی ، ترکیب سهولت استفاده و سازگاری قابلیت های آن برای ایجاد وب سایت در Android ، iPhone ، iPad و دسکتاپ بی نظیر هستند. "


رتبه بندی و نظرات کاربران در فروشگاه Google Play:


استفانی بولمن

2018 نوامبر 21 - ★★★★★

"من قبل از انتخاب استفاده از SimDif به برنامه های مختلف سازنده وب سایت نگاه کردم و هرگز از انتخاب خود پشیمان نشدم. این بهترین است: مدیریت و به روز رسانی وب سایت از همه دستگاه ها و انتشار آن در یک لحظه. هنگامی که نتوانستم مسائل را به تنهایی حل کنم من از تیم خدمات مشتری مهربان کمک سریع گرفتم. 100٪ آن را توصیه می کنم "


کلایو کوپر

2018 نوامبر 19 - ★★★★★

"با توجه به این برنامه یک تست رانندگی عادلانه ، بسیار چشمگیر. این همان چیزی است که من انتظار داشتم و آن را به خوبی انجام می دهد. یک برنامه بسیار بصری. من می توانم خودم را در نهایت به دنبال نسخه حرفه ای بروم اما در حال حاضر ، نسخه رایگان خوب است. خوب توسعه دهندگان انجام شده است. "


دانوز دیرکتو

2018 نوامبر 3 - ★★★★★

"فوق العاده ، آسان برای استفاده و همچنین دارای ویژگی های رایگان ، اما من تحت تأثیر قرار می گیرم."


مومین 74

2018 اکتبر 28 - ★★★★★

"برنامه ساز وب سایت و میزبانی عالی. بسیار راحت است که بتوانید همه چیز را از یک برنامه مدیریت کنید."


چیدی ادوارد نناجی

2018 اکتبر 1 - ★★★★★

"SimDif یکی از ساده ترین روش های ایجاد هر نوع وب سایت است. حتی یک مبتدی می تواند از SimDif استفاده کند."

برای مطبوعات

کیت پرس شامل:

بیانیه مطبوعاتی

توضیحات برنامه

نماد/آرم SimDif 2

تصاویری از صفحه نمایش برای Android ، iPhone و iPad

لوگوی ساده متفاوت