درباره Simple Different

درباره Simple Different

منو

یک سرمایه گذاری واقعی در زمینه تأثیر اجتماعی

آینده در دستان فرد قرار می گیرد

تلفن هوشمند اینترنت را متحول کرده است. تعداد کاربران متصل در 3 سال گذشته دو برابر شده است. 2 میلیارد کاربر جدید اینترنت در سراسر جهان وب را کشف کرده اند و بسیاری از مردم نیز در سالهای آینده همین کار را خواهند کرد.

یک برنامه سازنده وب سایت رایگان ، که از هر دستگاه تلفن همراه کار می کند ، در اکثر زبانها ، یک ابزار مهم توانمندسازی است.

SimDif 2 - یک تأثیر ملموس ، در 5 زمینه مهم:

رشد اقتصادی

هر کسب و کاری نیاز به حضور خاص خود در وب دارد.

SimDif 2 به گونه ای طراحی شده است که به کاربران کمک کند تا در Google قابل مشاهده باشند و آنها را راهنمایی کند تا محتوای سایت خود را به وضوح ارائه دهند. ما در مورد صفحه ای در شبکه اجتماعی مانند فیس بوک یا اینستاگرام صحبت نمی کنیم ، بلکه فضایی است که هرکسی می تواند آن را به نحوی که مناسب می داند کنترل و سازماندهی کند.

آموزش دیجیتال

SimDif به قدری ساده است که برخی از مدارس از آن به عنوان راهی برای ارائه کار دانش آموزان استفاده می کنند.

شبیه بازی است. معلمان می توانند به دانش آموزان فرصتی برای درک نحوه انتخاب ، قالب بندی و سازماندهی محتوای آنلاین برای مخاطبان خاص ارائه دهند.

SimDif یک ابزار آسان ، مقرون به صرفه و مدرن است که به دانش آموزان کمک می کند کاربران وب هوشمندتر و ایمن تری شوند.

آزادی بیان

سخت ترین قسمت بیان یک ایده جدید ، یافتن حمایت مناسب است.

SimDif برنامه های رایگان را در iOS و Android و همچنین نسخه آنلاین ارائه می دهد. این بدان معناست که هرکسی می تواند وب سایت را با تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه خود از هر نقطه در جهان ایجاد و مدیریت کند. SimDif به طور ایمن سایتها و محتوای کاربران خود را بر اساس سرورهای با کیفیت بالا در فرانسه ، تحت مقررات اروپا میزبانی می کند.

SimDif از کلاهبرداری ، هرزنامه ، ویروس ، پورنوگرافی ، مواد مخدر غیرقانونی یا محتوای نفرت انگیز یا افتراآمیز استقبال نمی کند.

تنوع فرهنگی

هزاران زبان و فرهنگ در وب کم نماینده هستند.

یک ابزار توانمندسازی باید برای محلی سازی باز باشد و به مردم این امکان را بدهد که آن را تطبیق داده و در جوامع خود به اشتراک بگذارند.

SimDif به گونه ای طراحی شده است که توسط کاربران خود به صدها زبان ترجمه شود.

توانمندسازی جامعه

کمک به افراد برای سازماندهی آنلاین خود بدون سوابق فنی.

حمایت از پروژه های اجتماعی مانند ورزش ، سرگرمی ها ، حمایت از حقوق ، اخبار محلی و رویدادهای هنری.

بومی سازی: برای حمایت و ترویج زبانها و فرهنگها

اکنون اکثر مردم جهان می توانند از طریق تلفن به اینترنت دسترسی داشته باشند

بسیاری از مردم مجبور به استفاده از زبان انگلیسی یا دیگر زبان های پرکاربرد هستند ، به ویژه آنهایی که از کشورهای در حال توسعه اینترنت هستند ، زیرا ابزارهای آنلاین کمی یا صفر در زبان مادری آنها وجود دارد. به همین دلیل است که باید با آن کاربران تماس بگیرید و این معادله زبانی را حل کنید.

یکی از ارزشهای اصلی Simple Different احترام گذاشتن و ترویج تنوع غنی زبانها و فرهنگهای جهان است ، قبل از فکر کردن در مورد تبدیل مالی

SimDif 2 برای ترویج زبانها و فرهنگهای کم نماینده طراحی شده است
SimDif 2 برای ترویج زبانها و فرهنگهای کم نماینده طراحی شده است

اخلاق متفاوت ساده

رویکرد "کاربر اول"

بخشی از اخلاق ساده بودن متفاوت ، شرکتی که پشت SimDif قرار دارد ، راهنمایی کاربران خود در هنگام ایجاد وب سایت است. SimDif برای تشویق کاربران به ایجاد و سازماندهی محتوایی که خوانندگان آنها مایل به دیدن آن هستند طراحی شده است: همچنین بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت برای Google است.

SimDif به عنوان محصولی تصور نمی شود که مردم قبل از اینکه فرصتی برای درک آن داشته باشند ، آن را خریداری کنند.