درباره Simple Different

درباره Simple Different

منو

مردم در مورد SimDif چه می گویند؟

نظرات حرفه ای:

2021- https://www.apkmonk.com/posts/simdif-website-builder-app-review/

" با در نظر گرفتن تمام ویژگی هایی که در نسخه رایگان ارائه می دهد ، این برنامه 9 از 10 را دریافت می کند . بهترین قسمت این برنامه این است که می توانید وب سایت های خود را از چندین دستگاه بسازید/اصلاح کنید بدون اینکه لازم باشد هر بار که می خواهید از ابتدا شروع کنید به دستگاه جدیدی بروید. ما به شدت توصیه می کنیم اگر به دنبال ایجاد وب سایت هستید این برنامه را امتحان کنید. "


2019- https://www.androidappsreview.com/website-builder-for-android-app-review/ 

"به طور کلی ، وب سایت ساز برای Android یک برنامه بسیار خوب طراحی شده است که در زمینه های کلیدی که بیشتر اهمیت دارند ارائه می دهد: سهولت استفاده ، انعطاف پذیری ، قابلیت و قابلیت توسعه"


2017- https://appslisto.com/website-builder-review/

"این برنامه با توصیف طرفداران با استقبال مثبت کاربران اندرویدی روبرو شده است. سهولت استفاده و سادگی برنامه باعث بارگیری و استفاده بیشتر از آن شده است. این واقعیت که شما مجبور نیستید شخص دیگری را برای ایجاد وب سایت برای خود استخدام کنید کسب و کار رویای اکثر صاحبان مشاغل است و سازنده وب سایت SimDif این رویا را محقق کرده است "


2015- https://web-builder-app.com/

"SimDif بدیهی است که در مورد نحوه عملکرد وب سایت هایی که کاربران آنها ایجاد می کنند ، هم برای بازدیدکنندگان وب سایت و هم برای نتایج موتورهای جستجو بسیار دقیق فکر کرده است. به طور کلی ، ترکیب سهولت استفاده و سازگاری قابلیت های آن برای ایجاد وب سایت در Android ، iPhone ، iPad و دسکتاپ بی نظیر هستند. "


رتبه بندی و نظرات کاربران در فروشگاه Google Play:


استفانی بولمن

2018 نوامبر 21 - ★★★★★

"من قبل از انتخاب استفاده از SimDif به برنامه های مختلف سازنده وب سایت نگاه کردم و هرگز از انتخاب خود پشیمان نشدم. این بهترین است: مدیریت و به روز رسانی وب سایت از همه دستگاه ها و انتشار آن در یک لحظه. هنگامی که نتوانستم مسائل را به تنهایی حل کنم من از تیم خدمات مشتری مهربان کمک سریع گرفتم. 100٪ آن را توصیه می کنم "


کلایو کوپر

2018 نوامبر 19 - ★★★★★

"با توجه به این برنامه یک تست رانندگی عادلانه ، بسیار چشمگیر. این همان چیزی است که من انتظار داشتم و آن را به خوبی انجام می دهد. یک برنامه بسیار بصری. من می توانم خودم را در نهایت به دنبال نسخه حرفه ای بروم اما در حال حاضر ، نسخه رایگان خوب است. خوب توسعه دهندگان انجام شده است. "


دانوز دیرکتو

2018 نوامبر 3 - ★★★★★

"فوق العاده ، آسان برای استفاده و همچنین دارای ویژگی های رایگان ، اما من تحت تأثیر قرار می گیرم."


مومین 74

2018 اکتبر 28 - ★★★★★

"برنامه ساز وب سایت و میزبانی عالی. بسیار راحت است که بتوانید همه چیز را از یک برنامه مدیریت کنید."


چیدی ادوارد نناجی

2018 اکتبر 1 - ★★★★★

"SimDif یکی از ساده ترین روش های ایجاد هر نوع وب سایت است. حتی یک مبتدی می تواند از SimDif استفاده کند."

ساده متفاوت

شرکت

Simple Different Co. LTD در سال 2009 تاسیس شد. این یک شرکت با بودجه خود است که در چیانگ مای ، تایلند مستقر است و دارای استعدادهای کوچک و متنوعی از سراسر جهان است.

آنها یک تیم 10 نفره بین 23 تا 52 ساله هستند که 4 زبان را شامل می شوند - انگلیسی ، تایلندی ، فرانسوی ، اسپانیایی و گویش محلی تایلندی شمالی.

همه آنها در ساختن یک برنامه اصلی و مفید اعتقاد یکسانی دارند و هنگام تعریف خدمات خود و کمک به کاربران ، از اخلاق یکسانی برخوردارند.

3 سال پیش آنها شروع به بازنویسی اولین نسخه SimDif کردند و آن را "V2" نامیدند. این یک پلت فرم فنی مبتکرانه است که می تواند SimDif 2 و پروژه های مشابه دیگر را پشتیبانی کند.