درباره Simple Different

درباره Simple Different

منو

اخلاق متفاوت ساده

رویکرد "کاربر اول"

بخشی از اخلاق ساده بودن متفاوت ، شرکتی که پشت SimDif قرار دارد ، راهنمایی کاربران خود در هنگام ایجاد وب سایت است. SimDif برای تشویق کاربران به ایجاد و سازماندهی محتوایی که خوانندگان آنها مایل به دیدن آن هستند طراحی شده است: همچنین بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت برای Google است.

SimDif به عنوان محصولی تصور نمی شود که مردم قبل از اینکه فرصتی برای درک آن داشته باشند ، آن را خریداری کنند.

تجارت و اخلاق ، یک زوج عجیب و غریب؟

بستگی به این دارد که کدام را ابتدا قرار دهید. در هنگام ایجاد یک سرویس آنلاین ، اگر سود در اولویت قرار گیرد ، اغلب تأثیر کلیشه ای خواهد داشت که در آن کل تجربه کاربر به گونه ای ساخته شده است که افراد را مجبور به پرداخت می کند.

یک مثال مشهور نحوه استفاده از کوکی ها در شبکه های اجتماعی و سایت های تجارت الکترونیکی است. این خدمات در اصل برای جمع آوری اطلاعات در مورد کاربران ، پروفایل آنها و جاسوسی از رفتار آنلاین آنها طراحی شده است. به عنوان مثال ، مدل تجاری فیس بوک بر اساس فروش یافته های خود به شرکت های بازاریابی و تبلیغ کنندگان است.

امروزه ، با تشویق مقررات اروپایی ، مشاغل باید دکمه ای در وب سایت خود نصب کنند تا کاربر هنگام ورود به این کوکی ها این کوکی ها را بپذیرد. اما ما همچنین می دانیم که اکثر مردم با کلیک بر روی این دکمه منظور این کوکی ها و آنچه را که می پذیرند درک نمی کنند.

قرار دادن خدمات قبل از سود

یک سرویس آنلاین که رویکرد اول کاربر را در اولویت قرار می دهد ، اغلب با انتظارات سرمایه گذاران خطرپذیر ناسازگار است.

صنایع اینترنتی غالباً با موفقیت خدمات ارائه شده بر اساس توانایی استفاده از عدم آگاهی کاربران و در موارد بسیار نادر به رسمیت شناختن مفید بودن آنها نشان داده می شود.

جایگزین وجود دارد. هنگام ایجاد یک سرویس جدید ، هدف اساسی می تواند حمایت از کاربران و کیفیت تجربه آنها باشد.

خدماتی که کاربران آن را محترمانه ، مفید و سودمند تشخیص می دهند ، به تدریج به شرکت های قوی تبدیل می شوند. به این ترتیب ، تجارت و اخلاق می توانند به خوبی با هم کار کنند.

اگر اخلاق را قبل از تجارت قرار دهید ، یک جایگزین جامد و سودمند برای دو طرف وجود دارد

خدمات را می توان به گونه ای طراحی کرد که حمایتی باشد و برای مشتری ارزش ایجاد کند. این در مورد ایجاد اعتماد و تقویت همکاری مستمر است.

می توان بدون جمع آوری و به اشتراک گذاشتن حرص اطلاعات کاربران ، ابزارهای خوبی ایجاد کرد ،

برای مثال ، یک عمل خوب این است که اطلاعات شخصی مشتریان را پاک کنید ، در صورتی که آنها تصمیم بگیرند دیگر از این سرویس استفاده نکنند.

ذخیره داده ها تا حد ممکن از کاربران ، متأسفانه به فرهنگ سازمانی تبدیل شد. این نه تنها پایه کمپین بعدی ارسال هرزنامه ایمیل است ، بلکه چیزی است که "هکرها" به طور فعال به دنبال آن هستند.


وقتی صحبت از استقبال مشتریان ، احترام گذاشتن به سرعت یادگیری آنها و محافظت از داده های شخصی آنها می شود ، به زودی متوجه می شوید که نیت خوب همیشه کافی نیست.


ایجاد یک سرویس مفید که به کاربران آن احترام می گذارد ، با نحوه طراحی و نگارش آن آغاز می شود.

بسیاری از سازندگان وب سایت برای حداکثر فروش و حواشی طراحی شده اند

چگونه یک استراتژی "سود اول" برای طراحان وب سایت آینده سمی می شود.

اکثر خدمات ساده سازنده وب سایت به منظور فروش سریع ایده ای که اکثر مردم معتقدند یک وب سایت خوب است ، راه اندازی شده است.

آنها دارند مبتدیانی را که هنوز به آنها این امکان را نداده اند که بفهمند وب سایت چیست ، تحت فشار قرار دهند تا در اسرع وقت هزینه کنند.

به طور معمول ، سازندگان وب سایت بازاریابی از مجموعه ای از ترفندها استفاده می کنند که متأسفانه به هنجار تبدیل شده است:

 شروع انتخاب کاربران با انتخاب الگوی وب سایت از پیش ساخته شده. 

این بدون در نظر گرفتن سازماندهی محتوا ، یا نیازها و انتظارات خوانندگان آینده پیشنهاد شده است. حتی اگر این ویژگی ها ویژگی های اساسی یک وب سایت خوب را تشکیل دهند. از قضا ، مشهورترین سازندگان وب سایت حتی اجازه تغییر قالب را با حفظ محتوا نمی دهند: شخص باید کل سایت را بازسازی کند.

• دعوت از کاربران برای اولین انتخاب خود بر انتخاب یک تصویر هدر بزرگ و زیبا متمرکز شده است.

این عکاسی بزرگ چشمگیر است. اما به احتمال زیاد این تصویر با یک تصویر کمتر کامل جایگزین می شود و بیشتر متناسب با موضوع سایت است. موضوعی که شاید برای شروع نیاز به چنین عکس بزرگی نداشته باشد؟

• باعث می شود کاربران باور کنند که کیفیت سایت آنها بستگی به افزونه هایی دارد که می توانند خریداری کنند. 

تمایل به فروش چیزی در اینجا دوباره این شانس را نشان می دهد که اهمیت کیفیت محتوا و سازماندهی آن را برای گوگل و بازدیدکنندگان سایت نشان می دهد.

• باعث می شود آنها فکر کنند که نام دامنه خود را "در حال حاضر!" حیاتی است

به جای اینکه به آنها زمان فکر و راهنمایی مناسب بدهید. به طور کلی انتخاب نام مناسب کمی زمان می برد.

• پیشنهاد این که سئو فقط لیستی از کلمات کلیدی موجود در فراداده است ،

به جای تأکید بر واقعیت بهینه سازی وب سایت. به عنوان مثال ، استفاده از یک صفحه در هر موضوع و انتخاب عنوان مناسب برای هر صفحه ، بسیار مهمتر از برچسب های کلمات کلیدی است. اینها تنها

کلاسیک ترین نمونه ها هستند. قبلاً می بینید که این خدمات برای کمک طراحی نشده اند ، بلکه عمدتا برای فروش طراحی شده اند. برخی ممکن است آن را نقض اعتماد کاربران خود بدانند.

به همین دلیل است که SimDif برای ارائه یک راه حل جایگزین ساخته شده است. SimDif طراحی شده است تا با چالش راهنمای ، کارآفرینان ، دانشجویان و انجمن ها ، در ایجاد وب سایت خود مطابقت داشته باشد.

اما SimDif در واقع چیست؟

نماد برنامه SimDif
نماد برنامه SimDif

یک برنامه منحصر به فرد برای ایجاد وب سایت

SimDif یکی از معدود سازندگان وب سایت است که کاملاً کاربردی است همان ویژگی ها ، در تلفن ، رایانه و رایانه لوحی. این به شما اجازه می دهد تا به راحتی از یک دستگاه به دستگاه دیگر بروید و سایت خود را ویرایش و منتشر کنید.

SimDif 2 یک برنامه برای ایجاد وب سایت های کامل ، همه از یک تلفن بدون هیچ گونه دانش فنی است.

با افزودن صفحات و بلاک ها و سپس افزودن محتوا ، یک سایت بسازید. بلوک ها صفحات را ایجاد می کنند ، صفحات سایت می سازند.

برای کیست؟

SimDif برای همه کسانی است که می خواهند وب سایت ایجاد کنند ، بدون هیچ زحمتی. اکثر کاربران امروزه صاحبان مشاغل کوچک ، معلمان ، دانش آموزان ، جوامع و باشگاه ها ، کارآفرینان و افرادی هستند که خدمات می فروشند.

چرا ایجاد شد؟

Simple Different SimDif 2 را توسعه داد تا نیازهای ایجاد وب سایت افراد در سراسر جهان را برآورده کند ، به کاربران کمک کند حضور خود را در وب ایجاد کرده و بستری برای مدیریت سایت خود داشته باشند.

این سرویس در حال حاضر به 13 زبان موجود است و برای ترجمه طراحی شده است. به لطف BabelDif (یک ابزار ترجمه در کنار SimDif 2) ، برنامه و راهنماهای آن توسط کاربران خود به زبانهای مختلف ترجمه می شود. هدف این است که تا آنجا که ممکن است از زبانها و فرهنگهای مختلف ، به ویژه از زبانهایی که در اینترنت کمتر دیده می شوند ، پشتیبانی کنیم .

قیمت آن چند است؟

یک نسخه رایگان وجود دارد و برای اولین بار در جهان ، قیمت مناسب و شاخص PPP برای نسخه های هوشمند و حرفه ای وجود دارد. این شاخص FairDif نامیده می شود و امکان محاسبه قیمت مناسب برای هر کشور را دارد.

میزبانی و راهنماها برای همه انواع سایت رایگان است.

برای بررسی ویژگی ها و قیمت هر نسخه در جایی که هستید ، می توانید به اینجا بروید .

یک سرمایه گذاری واقعی در زمینه تأثیر اجتماعی

آینده در دستان فرد قرار می گیرد

تلفن هوشمند اینترنت را متحول کرده است. تعداد کاربران متصل در 3 سال گذشته دو برابر شده است. 2 میلیارد کاربر جدید اینترنت در سراسر جهان وب را کشف کرده اند و بسیاری از مردم نیز در سالهای آینده همین کار را خواهند کرد.

یک برنامه سازنده وب سایت رایگان ، که از هر دستگاه تلفن همراه کار می کند ، در اکثر زبانها ، یک ابزار مهم توانمندسازی است.

SimDif 2 - یک تأثیر ملموس ، در 5 زمینه مهم: