درباره Simple Different

درباره Simple Different

منو

تیم اصلی ساده متفاوت

یوریک

موسس و مدیرعامل Simple Different

طراحی رابط کاربری گرافیکی برای بیش از 30 سال و علاقه زیادی به ایجاد تعادل بین تجربه کاربر و طراحی نرم افزار با اخلاق دارد . او وقت خود را صرف کمک به کاربران می کند ، با درک و نیازهای آنها آشنا می شود و راه هایی را برای ارائه راه حل موثر و شفاف به آنها ایجاد می کند. یوریک معتقد است SimDif می تواند به یک سرمایه گذاری موفق اجتماعی تبدیل شود و مکانی برای افراد با استعداد باشد تا با خوشحالی خود را ابراز کرده و در زمینه های مورد علاقه خود رشد کنند.

او زمانی ماساژور سنتی تایلندی بود ، هنوز هم در مورد ذهن آگاهی می آموزد و قطعاً به صندلی جدیدی برای رویال انفیلد خود نیاز دارد.

آقای یوت

توسعه دهنده برنامه iOS ، سرور سرپرست

یوت چشم دائمی به ماشین های مجازی و فیزیکی ما دارد. او از سال 2011 یکی از اعضای مهم و ارزشمند خانواده بوده است.

ذهن کنجکاو ، رفتار نرم ، و خوش قلبی محض او ، همراه با دغدغه او برای تجربه کاربر ، به یکی از ارکان Simple Different تبدیل شده است. او اکنون هماهنگ کننده توسعه SimDif 2 است.

یوت دوست دارد چیزهای جدیدی را در لینوکس امتحان کند ، برنامه های جدید را آزمایش کند ، فیلم تماشا کند ، گیتار بزند و قهوه بنوشد.

آقای برم

برنامه ساز Android & Yorname

برم در سال 2014 به Simple Different پیوست. او با انگیزه عمیقی به اینجا آمد تا اولین سازنده وب سایت را در Android بهبود بخشد. او به شدت تیز و خونسرد شناخته می شود. به لطف برم ، برنامه Android اکنون ابزار اصلی ایجاد وب سایت های کاربران ما است.

اشتیاق اصلی او در خارج از کار این است که به کنجکاوی بی پایان پسرش پاسخ دهد.

آقای O

Back-End Wizard

در پشت شخصیتی شاد ، آقای O ذهن درخشانی و ذائقه ای روشن برای ساختار و سازمان پنهان می کند. او در ابتدای SImDif2 به تیم پیوست و سهم وی در ایجاد پلتفرم جدید بسیار ارزشمند بوده است.

هنگامی که او در محل کار نیست ، او یک پیرو مشتاق اخبار فناوری است و پدر افتخار 3 فرزند باهوش است.

خانم مای

کد فرشته

مای فوق العاده کنجکاو است ، بسیار درس خوان است و کار خود را دوست دارد. او کمی از توسعه عقب خسته شده بود ، بنابراین در حال حاضر نیز در بخش جلویی جستجو می کند. او تمایل عمیقی به درک و نوشتن کد بهتر دارد. او فقط چند سال پیش دانشگاه را ترک کرد و در حال حاضر در راه تبدیل شدن به یک توسعه دهنده با استعداد کامل استک است.

او یک ماشین جدید خریداری کرد و دوست دارد تا آنجا که می تواند در منطقه سفر کند.

خانم فای

کد پری

این زن جوان زیبا به سرعت در حال یادگیری است. او که همیشه مشتاق درک نحوه کار است ، در بسیاری از جنبه های مختلف ایجاد SimDif شایستگی واقعی را نشان داده است. فای یک استعداد کامل در آینده است ، اما همچنین به ویژگی های گرافیکی کار خود اهمیت می دهد.

در خانه او دوست دارد برای بهبود زبان انگلیسی خود نقاشی بکشد و بخواند.

نینگ

مامور اداری و مامان شرکت

نینگ از همان ابتدا در سال 2009 اینجا بوده است ، حساب ها را ثبت می کند ، مالیات ها را ثبت می کند ، به دریافت وضعیت BOI ، ویزا و مجوزهای کار کمک می کند. و به همان اندازه مهم نینگ همه را در مواقع سخت خوشحال می کند.

وقتی او به تنهایی شرکت را دور هم جمع نمی کند ، بافتن و گلدوزی را دوست دارد. او همچنین یک ماساژور معتبر است.

استفان

تجربه کاربر و پشتیبانی

استفان در سال 2014 به SimpleDifferent ملحق شد. او مانند بسیاری از اعضای تیم ، مردی با استعدادهای زیاد است. او 15 سال است که در زمینه IT کار می کند و مسئول ترجمه ژاپنی است و کار سایر مترجمان را هماهنگ می کند. استفان به نیازهای کاربر بسیار نزدیک است ، او به خط تلفن پاسخ می دهد و به تصور آینده SimDif کمک می کند.

در اوقات فراغت ، دوست دارد بدمینتون بازی کند و به طور فعال در مطالعه موسیقی سنتی تایلند مشغول است.

پل

ارتباطات دیجیتال

پل دو بار در SimDif عضو بوده است و اخیراً در سال 2020 به آن ملحق شده است. در 20 سال گذشته بیشتر کارهای او در زمینه توسعه وب و ارتباطات دیجیتال بوده است.

در کار او و همچنین در زندگی شخصی او می توانید انگیزه او را برای درک جهان در هر سطحی ، از ملموس گرفته تا انتزاعی ، و تلاش برای تطبیق طرز تفکر و رفتار خود بر این اساس مشاهده کنید.

ذهن کنجکاو ، روش باز و دقیق سازماندهی مفاهیم و درک عمیق اخلاق SimDif ، او را به یک همکار فوق العاده در زمینه طراحی استراتژی تجاری ما تبدیل می کند.

به قول خودش: "زندگی در تایلند چیزهای زیادی به من داده است: زبان ، موسیقی ، دوستان ، چشم انداز جدید .. عشق بیش از هر چیز .. و من از یک خانواده محبت آمیز در انگلستان نیز برخوردار شده ام. من بسیار سپاسگزارم. "

آنتون

کمک کاربر و مشاور حقوقی

Anton از سال 2014 به عنوان مترجم روسی مشغول بوده و در سال 2020 به SimDif پیوست.

آنتون سابقه حقوقی دارد و از یادگیری مهارت های جدید لذت می برد. او همچنین علاقه‌مند به ورزش است و علایقش از بیلیارد و تنیس روی میز گرفته تا اسکیت‌برد و ورزش‌های بدنسازی... و غذاهای تایلندی ؛-)

اخلاق متفاوت ساده

رویکرد "کاربر اول"

بخشی از اخلاق ساده بودن متفاوت ، شرکتی که پشت SimDif قرار دارد ، راهنمایی کاربران خود در هنگام ایجاد وب سایت است. SimDif برای تشویق کاربران به ایجاد و سازماندهی محتوایی که خوانندگان آنها مایل به دیدن آن هستند طراحی شده است: همچنین بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت برای Google است.

SimDif به عنوان محصولی تصور نمی شود که مردم قبل از اینکه فرصتی برای درک آن داشته باشند ، آن را خریداری کنند.

اما SimDif در واقع چیست؟

نماد برنامه SimDif
نماد برنامه SimDif

یک برنامه منحصر به فرد برای ایجاد وب سایت

SimDif یکی از معدود سازندگان وب سایت است که کاملاً کاربردی است همان ویژگی ها ، در تلفن ، رایانه و رایانه لوحی. این به شما اجازه می دهد تا به راحتی از یک دستگاه به دستگاه دیگر بروید و سایت خود را ویرایش و منتشر کنید.

SimDif 2 یک برنامه برای ایجاد وب سایت های کامل ، همه از یک تلفن بدون هیچ گونه دانش فنی است.

با افزودن صفحات و بلاک ها و سپس افزودن محتوا ، یک سایت بسازید. بلوک ها صفحات را ایجاد می کنند ، صفحات سایت می سازند.

برای کیست؟

SimDif برای همه کسانی است که می خواهند وب سایت ایجاد کنند ، بدون هیچ زحمتی. اکثر کاربران امروزه صاحبان مشاغل کوچک ، معلمان ، دانش آموزان ، جوامع و باشگاه ها ، کارآفرینان و افرادی هستند که خدمات می فروشند.

چرا ایجاد شد؟

Simple Different SimDif 2 را توسعه داد تا نیازهای ایجاد وب سایت افراد در سراسر جهان را برآورده کند ، به کاربران کمک کند حضور خود را در وب ایجاد کرده و بستری برای مدیریت سایت خود داشته باشند.

این سرویس در حال حاضر به 13 زبان موجود است و برای ترجمه طراحی شده است. به لطف BabelDif (یک ابزار ترجمه در کنار SimDif 2) ، برنامه و راهنماهای آن توسط کاربران خود به زبانهای مختلف ترجمه می شود. هدف این است که تا آنجا که ممکن است از زبانها و فرهنگهای مختلف ، به ویژه از زبانهایی که در اینترنت کمتر دیده می شوند ، پشتیبانی کنیم .

قیمت آن چند است؟

یک نسخه رایگان وجود دارد و برای اولین بار در جهان ، قیمت مناسب و شاخص PPP برای نسخه های هوشمند و حرفه ای وجود دارد. این شاخص FairDif نامیده می شود و امکان محاسبه قیمت مناسب برای هر کشور را دارد.

میزبانی و راهنماها برای همه انواع سایت رایگان است.

برای بررسی ویژگی ها و قیمت هر نسخه در جایی که هستید ، می توانید به اینجا بروید .